Op voorraad

Tahin van Esther Erwteman inclusief tahin

35,95

Ruim op voorraad

EAN: 9789464041200 Artikelnummer: Tahinboekincltahin20221107 Categorieën: , , Tag:

Beschrijving

  • Titel: Tahin met tahin
  • Auteurs: Esther Erwteman (uitgaven augustus 2022f en 256 pagina’s)
  • Merk: Chtoura fields uit Libanon
  • Extra: prachtig uitgevoerd, het boek heeft een `gouden  uitstraling´. Een boek met een ode aan hét basis ingrediënt van de Midden-Oosterse keuken; tahin

Vanaf haar eerste kennismaking met tahin, midden in de oude stad Jeruzalem, was Esther Erwteman verkocht. De licht notige, tikje bittere, zijdezachte sesampasta die menig portie falafel en hummus verrijkt en verdiept, inspireerde haar tot het maken van het kookboek TAHIN: een ode aan hét basisingrediënt van de Midden-Oosterse keuken.

In haar nieuwe kookboek gaat Esther op zoek naar de eindeloze mogelijkheden van tahin en laat ze je kennismaken met meer dan 101 moderne, lichte gerechten boordevol smaak. Begin je dag met een stapel verse panbroodjes met tahinispread, bak een smeuïg chocolade-tahincake voor bij de koffie, lunch met een pittige linzensalade bomvol smaak en groente of maak indruk met de kikkererwten-sesamtajine met rozenharissa.

In het verhaal van Ali Baba en de veertig rovers openen rovers hun schatkamer met de spreuk ‘Sesam, open u’. In TAHIN laat Esther zien dat sesam zelf al een schat op zich is.

* voor liefhebbers van Yotam Ottolenghi en Claudia Roden
* met een voorwoord van New York Times-bestsellerauteur Adeena Sussman

Aangevuld met een heerlijke pot tahin uit ons assortiment. Hiermee kun je met de basis aan de slag. Het belangrijkste ingrediënt; tahin.

Andere suggesties…